$122.79
$144.52
Compare Price
You save
$21.73
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket .
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 97-7244
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 97-7244 Scraper Blade
Item:
#1151533
Technical details
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-7244 |
| Manufacturer Part # | 97-7244 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Market Forge 97-7244 Scraper Blade
$122.79
$144.52
You save
$21.73
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-7244 Scraper Blade

