Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 97-9228
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 97-9228 Screw # 10 32 X 3/4 Pan Hd
Item:
#1503477
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-9228 |
| Manufacturer Part # | 97-9228 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 97-9228 Screw # 10 32 X 3/4 Pan Hd
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-9228 Screw # 10 32 X 3/4 Pan Hd