Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM .
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 975355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 975355 Rotary Disc
Item:
#1193354
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 975355 |
| Manufacturer Part # | 975355 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Market Forge 975355 Rotary Disc
$174.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 975355 Rotary Disc

