Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other MCC732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
McCall MCC732 Shelf 20 7/8" W X 25 1/4" D
| Fits with Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | MCC732 |
| Manufacturer Part # | MCC732 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21" |
| Depth | 25" |
| Weight | 4.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall MCC732 Wire Shelf Grey Epoxy 20-7/8"w X 25-1/4" D, 5/16" Frame 2 Supports 5/8" Ctr On Wires, Delfield, Mccall
