$58.83
$129.79
Compare Price
You save
$70.96
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 15743
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
McCray 15743 Gasket Ref 23 3/8 X 59 1/8
Item:
#1180916
Technical details
| Fits with Manufacturer | McCray |
|---|---|
| Model Number | 15743 |
| Manufacturer Part # | 15743 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
McCray 15743 Gasket Ref 23 3/8 X 59 1/8
$58.83
$129.79
You save
$70.96
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
McCray 15743 Width 59 7/16", 1510 Mm, Height 23 3/4", 603 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart

