Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 9207519
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Meiko 9207519 Level Switch Kit
Item:
#1181576
Technical details
| Manufacturer | Meiko |
|---|---|
| Model Number | 9207519 |
| Manufacturer Part # | 9207519 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Meiko 9207519 Booster Level Switch Kit With O-ring., Meiko Warewashing

