$260.06
$270.05
Compare Price
You save
$9.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Meiko 9207770 Seal Kit Pre Wash Pump 0.55kw
Item:
#1194169
Technical details
| Manufacturer | Meiko |
|---|---|
| Model Number | 9207770 |
| Manufacturer Part # | 9207770 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Meiko 9207770 Seal Kit Pre Wash Pump 0.55kw
$260.06
$270.05
You save
$9.99
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Meiko 9207770 Seal Kit Pre Wash Pump 0.55kw