$411.95
$427.76
Compare Price
You save
$15.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Meiko MEI9546195 Element 240v 6.5kw
Item:
#1193512
Technical details
| Manufacturer | Meiko |
|---|---|
| Model Number | MEI9546195 |
| Manufacturer Part # | MEI9546195 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Meiko MEI9546195 Element 240v 6.5kw
$411.95
$427.76
You save
$15.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Meiko MEI9546195 Element 240v 6.5kw

