Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Meister Cook FH-23-HA-750 Heater Assembly (750 Watt) Rev
Item:
#1506279
Technical details
| Manufacturer | Meister Cook |
|---|---|
| Model Number | FH-23-HA-750 |
| Manufacturer Part # | FH-23-HA-750 |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Meister Cook FH-23-HA-750 Heater Assembly (750 Watt) Rev
$1,419.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Meister Cook FH-23-HA-750 Heater Assembly (750 Watt) Rev
