Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lincoln .
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 000170
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merco 000170 Bushing Sr 7k 2 #1240
Item:
#1194400
Technical details
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 000170 |
| Manufacturer Part # | 000170 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 000170 Bushing Sr 7k 2 #1240

