Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Delfield .
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 027506SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merco 027506SP Heater 120v
Item:
#1182200
Technical details
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 027506SP |
| Manufacturer Part # | 027506SP |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 027506SP 7-5/8" X 1-5/8" X 1-1/2" Wire Leads, Merco Ffhs27007 Ffhs27014 Ffhs27016

