$291.62
$302.82
Compare Price
You save
$11.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merco .
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco -30Z1145
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merco -30Z1145 Twin Blower Assy W/brkt 208v Mtr Mounted Middle
Item:
#1845661
Technical details
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | -30Z1145 |
| Manufacturer Part # | -30Z1145 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merco -30Z1145 Twin Blower Assy W/brkt 208v Mtr Mounted Middle
$291.62
$302.82
You save
$11.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merco -30Z1145 Twin Blower Assy W/brkt 208v Mtr Mounted Middle