Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merco 50461 Socket Lightsingle W/ Le Ads
Item:
#1134019
Technical details
| Fits with Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 50461 |
| Manufacturer Part # | 50461 |
| Height | 3" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 50461 Socket Lightsingle W/ Le Ads