$154.45
$165.25
Compare Price
You save
$10.80
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merco .
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco 8076001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merco 8076001 Power Supply 12vdc 30w Mhc
Item:
#1506304
Technical details
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 8076001 |
| Manufacturer Part # | 8076001 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merco 8076001 Power Supply 12vdc 30w Mhc
$154.45
$165.25
You save
$10.80
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merco 8076001 Power Supply 12vdc 30w Mhc
