Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merco .
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco 8076017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merco 8076017 Comm Cable Io To Io Long
Item:
#1506007
Technical details
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 8076017 |
| Manufacturer Part # | 8076017 |
| Height | 1" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 8076017 Comm Cable Io To Io Long
