$0.26
$0.27
Compare Price
You save
$0.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 101506
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 101506 M4x12 Csk Hd Screw
Item:
#1273472
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 101506 |
| Manufacturer Part # | 101506 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 101506 M4x12 Csk Hd Screw
$0.26
$0.27
You save
$0.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 101506 M4x12 Csk Hd Screw