$643.63
$668.35
Compare Price
You save
$24.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 1110-CLE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 1110-CLE Power Cord 1132 3adv
Item:
#1277975
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 1110-CLE |
| Manufacturer Part # | 1110-CLE |
| Height | 3.4" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 1110-CLE Power Cord 1132 3adv
$643.63
$668.35
You save
$24.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 1110-CLE Power Cord 1132 3adv