$10.30
$10.69
Compare Price
You save
$0.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 11Z0298
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 11Z0298 15 Way 0.1 Ribbon Cable Assy
Item:
#1273227
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 11Z0298 |
| Manufacturer Part # | 11Z0298 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 11Z0298 15 Way 0.1 Ribbon Cable Assy
$10.30
$10.69
You save
$0.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 11Z0298 15 Way 0.1 Ribbon Cable Assy