$188.09
$195.32
Compare Price
You save
$7.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 27230
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 27230 Plug Twist Lock 30a 250v Nema
Item:
#1273230
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 27230 |
| Manufacturer Part # | 27230 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 27230 Plug Twist Lock 30a 250v Nema
$188.09
$195.32
You save
$7.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 27230 Plug Twist Lock 30a 250v Nema