$99.19
$103.00
Compare Price
You save
$3.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 30Z1178
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 30Z1178 30a Fuse Holder
Item:
#1275715
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 30Z1178 |
| Manufacturer Part # | 30Z1178 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 30Z1178 30a Fuse Holder
$99.19
$103.00
You save
$3.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 30Z1178 30a Fuse Holder
