$166.64
$180.95
Compare Price
You save
$14.31
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 30Z1332
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 30Z1332 1.05uf 2500v Capacitor
Item:
#1272786
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 30Z1332 |
| Manufacturer Part # | 30Z1332 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 30Z1332 1.05uf 2500v Capacitor
$166.64
$180.95
You save
$14.31
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 30Z1332 1.05uf 2500v Capacitor
