$85.81
$89.11
Compare Price
You save
$3.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 30Z1587
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 30Z1587 Transformer Lv Class 2
Item:
#1199828
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 30Z1587 |
| Manufacturer Part # | 30Z1587 |
| Height | 2.45" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 30Z1587 Transformer Lv Class 2
$85.81
$89.11
You save
$3.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 30Z1587 Transformer Lv Class 2
