$306.59
$318.38
Compare Price
You save
$11.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 31Z1266
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 31Z1266 Plug Lead Assy 6 30p Sub Way
Item:
#1272764
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 31Z1266 |
| Manufacturer Part # | 31Z1266 |
| Height | 2.7" |
| Width | 10.8" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 31Z1266 Plug Lead Assy 6 30p Sub Way
$306.59
$318.38
You save
$11.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 31Z1266 Plug Lead Assy 6 30p Sub Way
