$7.69
$7.99
Compare Price
You save
$0.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 31Z3094
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 31Z3094 M3x12 Csk Pozi Hd A2
Item:
#1272019
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 31Z3094 |
| Manufacturer Part # | 31Z3094 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 31Z3094 M3x12 Csk Pozi Hd A2
$7.69
$7.99
You save
$0.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 31Z3094 M3x12 Csk Pozi Hd A2
