Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 31Z3161
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 31Z3161 M4x10 Ht Set Screw Rohs
Item:
#1274251
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 31Z3161 |
| Manufacturer Part # | 31Z3161 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 31Z3161 M4x10 Ht Set Screw Rohs
$0.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 31Z3161 M4x10 Ht Set Screw Rohs