Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 32Z4070 Solid Base Basket 12 X 14
Item:
#2231273
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 32Z4070 |
| Manufacturer Part # | 32Z4070 |
| Height | 1.5" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 32Z4070 Solid Base Basket 12 X 14
