$2.84
$2.94
Compare Price
You save
$0.10
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 33Z0029
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 33Z0029 Generic Earth Wire
Item:
#1273195
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 33Z0029 |
| Manufacturer Part # | 33Z0029 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 33Z0029 Generic Earth Wire
$2.84
$2.94
You save
$0.10
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 33Z0029 Generic Earth Wire