$366.79
$380.88
Compare Price
You save
$14.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 790047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 790047 Heater Element Cover Pla Te
Item:
#1273615
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 790047 |
| Manufacturer Part # | 790047 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 790047 Heater Element Cover Pla Te
$366.79
$380.88
You save
$14.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 790047 Heater Element Cover Pla Te