$244.02
$266.73
Compare Price
You save
$22.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef DB0739 Flat/flat Cook Plates E2s
Item:
#2231269
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DB0739 |
| Manufacturer Part # | DB0739 |
| Height | 0.3" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Merrychef DB0739 Flat/flat Cook Plates E2s
$244.02
$266.73
You save
$22.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DB0739 Flat/flat Cook Plates E2s
