$747.90
$776.62
Compare Price
You save
$28.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DJ0418
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef DJ0418 E2 P Presstop Grill Assy 27802
Item:
#1277679
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DJ0418 |
| Manufacturer Part # | DJ0418 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef DJ0418 E2 P Presstop Grill Assy 27802
$747.90
$776.62
You save
$28.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DJ0418 E2 P Presstop Grill Assy 27802