$269.32
$279.66
Compare Price
You save
$10.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DR0060
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef DR0060 E3/e4s Stirr Plateseal S Ervice
Item:
#1277337
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DR0060 |
| Manufacturer Part # | DR0060 |
| Height | 0.85" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef DR0060 E3/e4s Stirr Plateseal S Ervice
$269.32
$279.66
You save
$10.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DR0060 E3/e4s Stirr Plateseal S Ervice

