$178.91
$195.55
Compare Price
You save
$16.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef DV0880 E4s Cook Plate Short
Item:
#2234551
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DV0880 |
| Manufacturer Part # | DV0880 |
| Height | 1.85" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef DV0880 E4s Cook Plate Short
$178.91
$195.55
You save
$16.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DV0880 E4s Cook Plate Short
