$141.56
$147.00
Compare Price
You save
$5.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef H5220 Hardcoated 5220
Item:
#2234552
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | H5220 |
| Manufacturer Part # | H5220 |
| Height | 1.1" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef H5220 Hardcoated 5220
$141.56
$147.00
You save
$5.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef H5220 Hardcoated 5220