$87.17
$192.36
Compare Price
You save
$105.19
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef aftermarket .
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef P30Z1415
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef P30Z1415 Magnetron 2m303h Toshiba
Item:
#1149150
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | P30Z1415 |
| Manufacturer Part # | P30Z1415 |
| Height | 5" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | Non-OEM |
Merrychef P30Z1415 Magnetron 2m303h Toshiba
$87.17
$192.36
You save
$105.19
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef P30Z1415 Magnetron 2m303h Toshiba
