Free Shipping
Free Shipping
$909.26
$944.19
Compare Price
You save
$34.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef P30Z5048
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef P30Z5048 Elreha Io Assembly
Item:
#1838594
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | P30Z5048 |
| Manufacturer Part # | P30Z5048 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef P30Z5048 Elreha Io Assembly
$909.26
$944.19
You save
$34.93
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef P30Z5048 Elreha Io Assembly