Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PDR0005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef PDR0005 4 Coil Heat Element Harm Spare
Item:
#1277334
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PDR0005 |
| Manufacturer Part # | PDR0005 |
| Height | 4.7" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PDR0005 4 Coil Heat Element Harm Spare
