Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSC348
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef PSC348 Door Frame Assembly S36 246
Item:
#1838475
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSC348 |
| Manufacturer Part # | PSC348 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSC348 Door Frame Assembly S36 246