Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSR126
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef PSR126 Door M/switch Kit Marine
Item:
#1506556
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSR126 |
| Manufacturer Part # | PSR126 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSR126 Door M/switch Kit Marine
