Free Shipping
Free Shipping
$1,314.15
$1,364.62
Compare Price
You save
$50.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SA3114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef SA3114 E4s Cavity Assy
Item:
#1275930
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SA3114 |
| Manufacturer Part # | SA3114 |
| Height | 19" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef SA3114 E4s Cavity Assy
$1,314.15
$1,364.62
You save
$50.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SA3114 E4s Cavity Assy