$347.11
$374.42
Compare Price
You save
$27.31
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef SA3127 Air Filter Assy Replaces Sa390
Item:
#1194794
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SA3127 |
| Manufacturer Part # | SA3127 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef SA3127 Air Filter Assy Replaces Sa390
$347.11
$374.42
You save
$27.31
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SA3127 Air Filter Assy Replaces Sa390
