$63.13
$65.56
Compare Price
You save
$2.43
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SA3137
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef SA3137 E4s Door Insulation Kit
Item:
#1200252
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SA3137 |
| Manufacturer Part # | SA3137 |
| Height | 4.2" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Merrychef SA3137 E4s Door Insulation Kit
$63.13
$65.56
You save
$2.43
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SA3137 E4s Door Insulation Kit