$98.45
$102.24
Compare Price
You save
$3.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SR246
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef SR246 Mains Lead Supply E2s Dj 30a B
Item:
#1277256
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SR246 |
| Manufacturer Part # | SR246 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef SR246 Mains Lead Supply E2s Dj 30a B
$98.45
$102.24
You save
$3.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SR246 Mains Lead Supply E2s Dj 30a B