$191.26
$198.60
Compare Price
You save
$7.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Merrychef .
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef SR249
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef SR249 Mains Lead Supply E2s Gk 30a 2
Item:
#1273864
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | SR249 |
| Manufacturer Part # | SR249 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef SR249 Mains Lead Supply E2s Gk 30a 2
$191.26
$198.60
You save
$7.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef SR249 Mains Lead Supply E2s Gk 30a 2