$42.37
$44.00
Compare Price
You save
$1.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Metal Masters 301780 Power Cord 15a 208/240v 23 Wel
Item:
#1465564
Technical details
| Manufacturer | Metal Masters |
|---|---|
| Model Number | 301780 |
| Manufacturer Part # | 301780 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Metal Masters 301780 Power Cord 15a 208/240v 23 Wel
$42.37
$44.00
You save
$1.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Metal Masters 301780 Power Cord 15a 208/240v 23 Wel