Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 303163
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Metal Masters 303163 Warmer Element
| Fits with Manufacturer | Metal Masters |
|---|---|
| Model Number | 303163 |
| Manufacturer Part # | 303163 |
| Height | 4" |
| Width | 9" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Metal Masters 303163 Dome Element, [ 120v 500w 1ph ] [ 17.75" X 9" X 3.5" ], [terminals Male 1/4" No Wire Leads., Eagle/metal Masters Warmer Dht Sht
