Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Metal Masters 310335 Dial
| Manufacturer | Metal Masters |
|---|---|
| Model Number | 310335 |
| Manufacturer Part # | 310335 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Metal Masters 310335 T Stat Knob 2" Dia. .187" Flat Down Off-375-225f Red, "eagle" On Dial, Used On T Stat # 46-1301, Eagle/metal Masters Fryer
