$138.67
$144.00
Compare Price
You save
$5.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Metal Masters 330951 Grate Angled
Item:
#1465384
Technical details
| Manufacturer | Metal Masters |
|---|---|
| Model Number | 330951 |
| Manufacturer Part # | 330951 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Metal Masters 330951 Grate Angled
$138.67
$144.00
You save
$5.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Metal Masters 330951 Grate Angled
