Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 338128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Metal Masters 338128 Knob Thermostat
Item:
#1465388
Technical details
| Manufacturer | Metal Masters |
|---|---|
| Model Number | 338128 |
| Manufacturer Part # | 338128 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Metal Masters 338128 Knob Thermostat