FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Metro CD4NA33 CD Series Cabinet 21-1/2"W X 71-1/2"H 33"D
| Manufacturer | Metro |
|---|---|
| Model Number | CD4NA33 |
| Manufacturer Part # | CD4NA33 |
| Height | 67" - 72" |
| Pan Size | 18" X 26" |
| Construction | Aluminum |
| Height | 71.5" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 28" |
| Weight | 95 lbs |
| UPC | 0-41105-51664-5 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.