Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Micro Matic METRO-T-6MBKR Metropolis "T" Tower 6 Faucet Powder Coat Matte Black
| Manufacturer | Micro Matic USA |
|---|---|
| Model Number | METRO-T-6MBKR |
| Manufacturer Part # | METRO-T-6MBKR |
| Column Finish | Black |
| Cooling Type | Glycol Cooled |
| Mounting | Countertop |
| Height | 16" |
| Width | 24" |
| Depth | 4" |
| Weight | 46 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Micro Matic USA, METRO-T-6MBKR, Metropolis "T" Tower, 6 Faucet, Powder Coat Matte Black, Kool Rite Technology Module
